Foto-Video – Suriye’deki vahşiler ailelelerinin gözleri önünde masum insanları bıçakla kesiyor

Suriye’deki vahşiler ailelelerinin gözleri önünde masum insanları bıçakla kesiyor. Suriye’deki insan bozması vahşi canavarlar hayvanlardan daha aşağı mahluklar olduklarını bir kez daha gösterdi. Suriye’nin İdlib eyaletinde bir grup kişiyi gözleri bağlı olarak ailelerinin(kadınlarının, çocuklarının) gözleri önünde bıçakla kesen bu insan bozması vahşi canavarlar acaba kimlerin emri ile bu katliamları yapmaktadırlar? Hangi vicdan bu görüntülere tahammül edebilir. Daha önce yayınladığımız görüntülerin daha iyi anlaşılması için başlangıçtaki bölümler saniye saniye kesilmiş ve fotoğraf olarak aşağıya eklenmiştir.

suriye-kim-vahset aile-gozleri-onunde-24 aile-gozleri-onunde-25 aile-gozleri-onunde-23 aile-gozleri-onunde-22 aile-gozleri-onunde-21 aile-gozleri-onunde-20 aile-gozleri-onunde-19 aile-gozleri-onunde-18 aile-gozleri-onunde-17 aile-gozleri-onunde-16 aile-gozleri-onunde-15 aile-gozleri-onunde-14 aile-gozleri-onunde-13 aile-gozleri-onunde-12 aile-gozleri-onunde-11 aile-gozleri-onunde-10 aile-gozleri-onunde-9 aile-gozleri-onunde-8 aile-gozleri-onunde-7 aile-gozleri-onunde-6 aile-gozleri-onunde-5 aile-gozleri-onunde-4 aile-gozleri-onunde-3 aile-gozleri-onunde-2 aile-gozleri-onunde-1

Tarih: 23 Haziran 2013 Saat: 21:40

Etiketler:Foto-Video – Suriye’deki vahşiler ailelelerinin gözleri önünde masum insanları bıçakla kesiyor Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Ali Haydar dedi ki:

    Ulan Allahın belaları. Siz hangi dindensiniz şerefsizler. Bu yapılırmı lan. Hayvanlara bile yapılmayanları insanlara yapıyorsunuz. Yezitoğlu yezitler.
    ABD nin ve İsrailin uşağı köpekler. Siz adam olsanız önce İsraile karşı savaşırsınız namıssuz oğlu namussuzlar. Hele bak hele bu yapılırmı lan müslümana bırak insana yapılmaz. Bunları destekleyenlere ne diyeceksin. Allah topunuzun belasını versin.

  2. merve nur dedi ki:

    sıra atatürkçülerde yaşasın recep tayyip erdoğan

Sayfa başına git