Video – Netanyahu, İsrail’in tedavi ettiği Suriyeli muhalifleri ziyaret ediyor

Korsan İsrail Başbakanı Benyamin Netanyahu, Golan’daki bir hastanede tedavi gören Suriyeli muhalifleri ziyaret ederek, Suriye’de akan kandan İran’ı sorumlu tuttu.

İsrail’de yayımlanan Jerusalem Post gazetesi, Başbakan Benyamin Netanyahu ile Savunma Bakanı Moşe Ya’alon’un, Golan’daki sahra hastanesinde tedavi gören Suriyeli muhalifleri ziyaret ettiğini bildirdi.

İsrail Başbakanı Netanyahu, yaralı Suriyeli muhaliflerin durumunun “İran’ın gerçek yüzünü gösterdiğini” söyledi.

Golan’daki sahra hastanesinde tedavi gören Suriyeli yaralı muhalifleri ziyaretinde İran’la 5+1 grubu arasında yapılacak görüşmelere tepki gösteren Netanyahu, Suriyeli yaralı muhaliflere hizmet veren hastaneye işaretle “Burası, dünyanın iyileriyle kötülerinin ayrıldığı yerdir” dedi.

İran’ın katliamlar yapan Suriye yönetimini silahlandırdığı için kötülüğün, İsrail’in ise yaralı Suriyelileri tedavi ettiği için iyiliğin temsilcisi olduğunu savunan Netanyahu, hastanedeki durumun İran’ın da İsrail’in de gerçek yüzünü ortaya koyduğunu söyledi.

Tarih: 19 Şubat 2014 Saat: 8:33

Etiketler:Video – Netanyahu, İsrail’in tedavi ettiği Suriyeli muhalifleri ziyaret ediyor Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. fazilet dedi ki:

    Katillerin dostu katillerden olur,dünyanin ba$inin belasi kahrolasi Israil en ba$indan beri Suriye sava$ini organize edenler arasindaydi,sözde müslüman olan ahmaklar bunlarin ki$kirtmasiyla Suriyede kan döktüler Allahin gazabini beklesinler o zaman.

Sayfa başına git