Genel

ABD ve Batı Türkiye’yi kullanmaya çalışıyor

Çekli Barış Hareketi; dış tarafların silahlı terör gruplarına sağladıkları destekle Suriye’nin içişlerine bulundukları müdahalenin daha çok netlik kazandığını belirtti.

Hareket periyodik olarak yayınladığı bülteninin yeni sayısında; “Ellerinizi Suriye’den Çekin” sloganının batının Suriye’ye karşı açgözlülüğü ve düşmancı planlarına karşı tüm dünyadaki barış güçlerinin temel sloganı haline geldi.

ABD’nin Ortadoğu’da enerji kaynaklarını hegemonyası altına almaya çalıştığını ifade eden hareket, eski sömürü ülkelerinin de yine pastadan pay almaya çalıştıklarını ekledi.

Barış Hareketi genişleme şehvetine sahip Türkiye’nin ise körfezdeki gerici krallık ve emirliklerle birlikte batıya bu çabalarında vefalı müttefikleri oluşturduklarını, adeta batı ve ABD’nin taşeronluklarını yaptıklarına vurgu yaptı.

Çekli barış hareketi Suriye’nin azledilmesiyle birlikte ülkeyi vatan ve halk olarak hedef alan, halk, hizmet kurumları ve altyapıyı açık bir şekilde hedef alan terör gruplarına cömertçe her türlü desteğin verilmesi üzerinde ittifakın yapıldığın ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı