GenelSuriye Düşmanları

Binlerce Siyonist asker uyuşturucu kullanılmasını savunan partiye oy verdi

Siyonist gazeteler, binlerce askerin işgal rejiminde yapılan son seçimde uyuşturucunun serbest bırakılmasını savunan Yeşil Yaprak Partisi’ne oy verdiğini belirtti.

Yediot Aharanot gazetesi dünkü (25 Ocak Cuma) sayısında işgal ordusunda görev yapan 8 binden fazla askerin yapılan son seçimde uyuşturucunun serbest bırakılmasını savunan ve askerlerin yaşadığı koşulların iyileştirilmesini isteyen Yeşil Yaprak Partisi’ne oy verdiğinin tespit edildiğini belirterek, askerlerden oldukça iyi oy alan partinin ise barajı aşamadığını yazdı.

Gazete, Siyonist işgal ordusunda görev yapan bir subayın sözüne yer vererek, kendisinin “Yeşil Yaprak Partisi’nin askerlerden bu kadar oy alması ve gençler arasında bu kadar taban yapması tuhaf değil. Bu durum uyuşturucu kullanılmasının serbest bırakılması için yasaların artık çıkması gerektiğini gösteriyor” değerlendirmesini yaptığını belirtti.

Geçen sene yapılan araştırmalar, uyuşturucunun bulundurulması, kullanılması, satılması ve özendirilmesi nedeniyle birçok asker hakkında soruşturma açıldığını ortaya koyuyor. Raporlar ve araştırmalar uyuşturucunun işgal askerleri arasında giderek yayıldığını gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı