GenelSuriye Dostları

Brucerdi: Suriye iddia edildiği gibi değil

İslami şura meclisi ulusal güvenlik ve dış siyaset komisyonu başkanı Alaeddin Burucerdi, Tahran’da

gazetecilere yaptığı açıklamasında, Suriye’de durumun iddia edildiği gibi olmadığını ve durumun normal olduğunu söyledi ve batılı kitle iletişim araçlarının iddia ettiği gibi sosyal hayatın normal şekilde sürdüğünü dile getirdi.

İslami şura meclisi ulusal güvenlik ve dış siyaset komisyonu başkanı Alaeddin Burucerdi yaptığı açıklamasında, Suriye’de bir iç sorun olduğunu belirterek, bazı ülkelerin terörist gruplara silah, teçhizat ve mali desteklerini eleştirdi.

2 Yorum

  1. bu alaeddin suriyede nereyi gezmiş merak ediyorum… sakın esedin sarayının içinde gezinipte suriyede gezdiğini zannetmesin. alaeddin gözlüklerinin camını değiştir , senin gözlük numaran sanırım yükselmiş , sen net göremiyorsun… senin yorumlarına gerek yok , biz kameraların bize gösterdiklerini net bir biçimde görebiliyoruz… ekranın büyük bölümü sebbihanın ve surıye ordusunun katlettiği çocukların kadınların kanıyla kaplansa da biz net görebiliyoruz.

  2. aladdin burucerdinin bakışları islamın bakışlarıdır ama sen ekranların bakışıyla bakıyorum demişsin. ekranlar dediğiniz amerika ve israil merkezli fitne unsuru medyadır. sen gerçekleri görmek istediğin gibi görüyorsun senin gözlerin batının ve terörizmin gözleri olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu