FotoğraflarGenelSuriye Düşmanları

Foto:Farklı Arap ülkelerinden Suriye’ye gelen teröristlerin kimlikleri yayınlandı

Suriye televizyon kanalı dün; ordu birliklerinin Şam’ın Kabun bölgesini eli kanlı teröristlerden temizlediği sırada ölen Ürdünlü ve Mısırlı teröristlerin ceset görüntülerini yayınladı.

Ceset görüntüleri ve kimlikleri yayınlanan teröristler arasında Mısırlı el-Desuki Mesad Busl ve Yaser Abdürrezzak Kamil İbrahim yer alırken Ürdün’de de Faris Felah el-Cazi, Usame Abdülkadir Ahmet el-Zehabi ve Ahmet Abdullah el-Zehabi yer aldılar.

Bu arada Suriye televizyon kanalı daha önce de; Suriye’de kanlı terör eylemlerinde bulunmak için ülkeye giren Tunuslu ve Libyalı teröristlere ilişkin görüntü ve bilgiler yayınlamıştı. Öyle ki Türkiye ve bir kısım başka sınır ülkeleri, Suriye halkının öldürülmesinin yanında yıkım ve şiddet eylemlerinde bulunmaları için bu teröristlere güvenli barınak ve Suriye’ye giriş kolaylığı temin etmekteler.

İngiliz Times Gazetesi ise; Suriye’de devrim yaptıklarını ve devrimci olduklarını iddia edenlerin; dış taraflardan silah, finans ve her türlü destek alan kiralık kişilerden başka bir şey olmadıklarını ifade etmişti.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı