GenelSuriye Dostları

Filistin hükümeti Tunus En-Nahda partisiyle işbirliğine gidecek

Filistin Hükümeti Enformasyon Bürosu Müdürü Selame Maruf, Tunus’a yaptığı ziyaret kapsamında Tunus En-Nahda Partisinin genel merkezini ziyaret ederek parti sözcüsü Faysal En-Nasır ile görüştü.

Filistin hükümeti ve halkından Filistin davasına sürekli yardım eden Tunus halkına, hükümetine ve En-Nahda Partisine selam getirdiğini belirten Maruf, Tunus devriminin ikinci yıldönümünde Tunus halkına esenlik dilediklerini söyledi.

Gazze’deki enformasyon alanı ve bu alanda yapılan çalışmalarla ilgili geniş bilgiler veren Maruf, Filistin basınının karşılaştığı sorunları da anlattıktan sonra basın bürosu tarafından neşredilen bazı eserleri En-Nasır’a hediye etti.

İkilinin görüşmede, Filistin hükümetiyle Tunus En-Nahda Partisi arasında basın alanında işbirliği yollarını da masaya yatırdığı belirtildi.

Filistin hükümetinden bir yetkilinin ziyaretinden dolayı son derece memnun kaldıklarını belirten En-Nahda sözcüsü En-Nasır, partinin medya çalışmalarıyla ilgili bilgi verdikten sonra, Filistin davası için bilgi alışverişinde bulunmanın önemli olduğunu söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı