FotoğraflarGenelSuriye Düşmanları

Foto – Bahreynli milletvekilleri Hatay’daki teröristlerin hücre evlerinde görüntülendi

Bahreynli bazı milletvekillerinin Suriye’deki silahlı grupların Türkiye’de kullandığı bir hücre evinde çekilmiş fotoğrafları yayımlandı.

Bahreynli dört milletvekilinin Suriyeli silahlı gruplara mensup militanlarla çekilmiş fotoğraflarının teröristlerle birlikte poz veren milletvekillerinden Abdulhalim Murad tarafından kendi facebook sayfasında yayımlandığı bildirildi.

El Menar televizyonunun haberine göre yayımlanan fotoğrafta Adil Muavada, Abdulhalim Murad, Hamad Mehnedi ve Faysal Garir adlı Bahreynli milletvekilleri Suriye’de silahlı eylemlerde bulunan militanlarla bir arada gözüküyor.

Fotoğrafların ne zaman çekildiğine ilişkin kesin bir bilgi olmamakla birlikte Bahreynli milletvekillerinin Suriyeli militanlarla ramazan ayında ve Hatay’da bir araya geldiği öne sürülüyor.

Fotoğrafları sosyal medya aracılığıyla yayımlayan Abdulhalim Murad, birlikte bulunduğu milletvekili grubunu “Bahreyn Kraliyet heyeti” olarak niteleyerek “Bahreyn halkının mücahit kardeşlerimizi teçhiz etmek için gönderdikleri yardımları, Özgür Suriye Ordusu’na kendimiz teslim etmek istedik” diye yazdı.Bir Yorum

  1. Umarım suriye ordusu bunların hepsini işkence yaparak en irenç şekilde ve yöntemlerle öldürür..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu