FotoğraflarGenel

Foto – Suriye devleti Yabrud’da onarım çalışmalarına başladı

Suriye Arap Cumhuriyetinin bayrağı Ordunun teröristlerden temizlediği Yebrud Kenti ortasında göndere çekildi. Operasyon komutanları, yetkili isimler ve halkın katılımıyla Yebrud Kenti Meydanında düzenlenen bayrak töreninde yapılan konuşmalarda, Yebrud Kentinin terörden temizlenmesinin büyük bir başarı olduğuna işaret edilerek bu bölgenin terörle mücadelede stratejik bir öneme sahip olduğu belirtildi.

Şam Kırsalında Teröre Karşı Operasyonlar Komutanı Tümgeneral gazetecilere yaptığı açıklamada ordu birliklerinin ülke genelinde ve özellikle de Yebrud kentinde sağladıkları stratejik başarı nedeniyle kutladı.

Silahlı terör gruplarının bütün ülkede büyük bir hezimete mahkûm olduklarına işaret eden Tümgeneral; Ordu birliklerinin Yebrud’ta sağladıkları ve daha sonra ülke genelinde teröre karşı sağlanacak bütün başarıların Suriye ve halkına karşı savaşı kışkırtanlara cevap niteliği taşıdığını vurguladı.

Dün Yebrud Meydanında dalgalandırılan Suriye bayrağının vatan topraklarının terörle kirletilen her köşesinde dalgalandırılacağı günlerin yakın olduğunu ifade eden Tümgeneral; ordu birliklerinin teröre karşı sağladığı zaferin onurlu her vatan evladının ömrü boyunca göğsünde taşıyacağı bir nişan teşkil ettiğini dile getirdi.

Suriye bayrağının Yebrud Semalarında dalgalanmasına eş zamanlı olarak arıza ve onarım ekipleri kentte teröristlerin sabote ettikleri hizmet kurumları ve şebekelerini onarma çalışmaları başlattı.
yabrud_onarim (2)

yabrud_onarim (3)

yabrud_onarim (4)

yabrud_onarim (5)

yabrud_onarim (6)

yabrud_onarim (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu