FotoğraflarGenel

Foto – Suriye’nin başkenti Şam’da çekilmiş güncel fotoğraflar…

Şam’da bugün çekilmiş ve anı yansıtan Fotoğraflar.
Fotoğraflarda hayatın normal akışı içerisinde olduğu görülmektedir.

Hakkında halkına düşman olduğu ve katliam yaptığı yalanı uydurulan Suriye devlet başkanı Beşşar Esad ve Suriye rejiminin, neden bu insanlara müdahale etmediği veya katliam yapmadığı ise iddiaların sahipleri tarafından cevaplanması gereken en önemli sorudur.

Muhalif teröristlerin ele geçirdikleri en ufak belde dahi virane olmuş,katliam edilmiş ve yağmalanmışken, yönetimin hakim olduğu suriye topraklarının genel çoğunluğunda ise bu olayların en ufağı bile yaşanmamaktadır.

Fotoğraflar Suriye’de Esad yönetimi altındaki yerlerin yaklaşık 12 yıldır hiç bir şekilde katledilmediği ve an itibarı ile de hakimiyeti altındaki yerlerde herhangi bir olayın vuku bulmadığı, Muhalif teröristlerin büyük bir yenilgiye uğradıklarını göstermesi açısından son derece önemlidir.

Halkın Askeri operasyonlara verdiği destek ve teröristlerden temizlenen beldelerdeki,halkın askerleri karşılama ve bağrına basma görüntüleri,Suriye üzerinde yürütülen kara propagandanın tutmadığı ve Suriye devletinin Tarihi bir zafer kazandığının en bariz ispatıdır.
sam_guncelfotolar (2)

sam_guncelfotolar (3)

sam_guncelfotolar (4)

sam_guncelfotolar (5)

sam_guncelfotolar (6)

sam_guncelfotolar (7)

sam_guncelfotolar (8)

sam_guncelfotolar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı