FilistinGenel

Gazze Direnişi’nin füzeleri Siyonist rejime karşı bir zafer daha kazandırdı

İran İslam Cumhuriyeti’nin Askeri Desteği İle Güçlenen Gazze Direnişi Kendilerine Ait Askeri Sanayi Fabrikalarında Ürettikleri Gelişmiş Ve Tahrip Gücü Yüksek Füzelerle Siyonist Kasabalarını Yerle Bir Etmeye Başladılar.

Bu Gazze Direniş Cephesinin Askeri Gücü Karşısında Şoka Giren Siyonist İsrail Rejimi, Topraklarına Atılan Direnişin Füzeleri Karşısında Fazla Dayanamayıp, Mısır, BM, Katar Ve Norveç’ten Ateşkes İçin Yalvarmasının Ardından Mısır Rejimi de, Direniş Güçlerinden Ateşkese Uymasını İstedi..

Direniş Cephesi de Mısıra, “İsrail Rejimi Ateşkese Uydukça Bizde Uyarız” Mesajı Vererek, Savaşı İsrail’in Durdurmasını İstedi. Siyonist Rejimde Füze Bataklığından Kurtulmak İçin Gazzeye Yönelik Hava Saldırısını Durdurdu.

Gazze Direniş Cephesi, Allahın Yardımı Ve Desteğiyle Zafere Ermesinin Ardından Gazze Halkı da Direnişin Zaferini Kutlayarak Sokaklara Döküldü..

İşgal Rejimi İsrail de İse Siyonistler Sokaklara Dökülerek, Ateşkes Anlaşmasını Protesto Edip, Netanyahu Ve Bakanların İstifasını İstedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu