Genel

Gazze Direnişinin Sniper’ı sınırındaki Siyonist askerlerin korkulu rüyası

Yedioth Ahronoth Gazetesi, Gazze sınırındaki İsrail askerlerinin sürekli olarak direnişin Sniper’ı ile vurulma korkusu taşıdığını ifade etti.

Yeditoh Ahronoth Gazetesi tarafından hazırlanan raporda, Gazze sınırında devriye gezen İsrail askerlerinin direnişin Sniper’ı veya füzeleri tarafından vurulmaktan korktuklarını itiraf ettikleri vurgulandı.

Gazeteye göre, savaşın bitmesine rağmen Gazze sınırında devriye gezen İsrail askerleri, Filistin direnişinin karşısında savunmasız durumda.

Yedioth Ahronoth Gazetesi’nin hazırladığı rapora göre, sınırda devriye atan İsrail askerlerinin kullandığı askeri araçlar kurşun geçiriyor. Hatta bu araçlar taşlara karşı bile dayanıklı değil.

Gazeteye konuşan İsrailli bir asker “Sınırda askeri araçlarla devriye atan İsrail askerlerinin yaralanmasına bir Sniper kurşunu yeterli” dedi.

Öte yandan Gazze sınırındaki devriyelere katılan İsrailli bir asker ise “ İsrail askerleri güvenlik çitinin karşısındaki direnişçilerin Sniper’ları tarafından avlanmayı bekleyen kaz gibi” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu