Filistin

HAMAS: Irkçı İsrail ordusu zaferi ancak rüyada görür

Filistin İslami Direniş Hareketi sözcüsü Hazım Kasım, terör rejimi İsrail’in açıklanan 4 yıllık programının bu rejimin cinayetkar zihniyeti ve temeli üzerine kurulu olduğunu söyledi.

Hazım Kasım, terör rejimi İsrail ordusunun açıklanan gelecek 4 yıllık programına işaretle, bu rejimin asıl hedefi ‘Filistin direnişini yok etmektir ve tabii Filistin davasını ve değerlerini ama terör rejimi bunu asla gerçekleştiremeyecek’ dedi.

İşgalci İsrail ordusunun direniş karşısında ve Filistinlilere karşı bir zafer peşinde olduğunu belirten HAMAS sözcüsü, ‘onlar sözde kaybolan zaferi ancak rüyada görür’ dedi.

HAMAS sözcüsü, direniş güçleri ve Filistin halkının bütün kesimlerinin ırkçı İsrail’e karşı mücadelede birlik ve beraberlik içinde hareket ederek terör rejiminin şom emellerinin gerçekleşmesine izin vermeyeceğini bildirdi.

Terör rejimi İsrail ordusu genel kurmay başkanı, geçen perşembe günü yaptığı açıklamada, bu ordunun 4 yıllık gelecek planını açıklayarak, ‘İsrail ordusunun 4 yıllık programı sonucu askeri gücü çok daha güçlenecek’ demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu