GenelSuriye Dostları

İmam Ali Hamaney’in tedbiriyle tüm güçler 24 saattan az bir sürede cephede olacaktır

İran Sipahiler Başkomutanı General Muhammed Ali Caferi, Dünya Müslümanlarının ve Mustazaflarının Rehberi Seyyid İmam Ali Hamaney’in yeni bir savaş durumunda silahlı kuvvetlerin 24 saatten az bir sürede cephelerde yer alması tedbiri hayata geçirildiğini belirtti.

Tahran’da düzenlenen İslam inkılabı savunma doktrini ile ilgili bir oturumda konuşan General Caferi, 8 yıllık dayatılan savaştan sonra silahlı kuvvetlerde savunma meselesi, Dünya Müslümanlarının ve Mustazaflarının Rehberi Seyyid İmam Ali Hamaney’in tedbiri çerçevesinde ele alındığını belirtti.

General Caferi, Dünya Müslümanlarının ve Mustazaflarının Rehberi Seyyid İmam Ali Hamaney’in tedbiri, halk kitlelerinin gönüllü seferberler olarak eğitim görmelerinden ve yeni bir savaş durumunda 24 saatten kısa bir sürede silahlı kuvvetler ve halk güçleri cepheleri doldurmalarından ibaret olduğunu ifade etti.

General Caferi bu çerçevede bugün düşmanların İran nizamına yönelik askeri tehditte bulunmaya cesaret edememesi, Dünya Müslümanlarının ve Mustazaflarının Rehberi Seyyid İmam Ali Hamaney’in savaştan sonraki tedbiri sayesinde olduğunu vurguladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu