GenelSuriye Dostları

Irak Hizbullahı, şehitlerin pak kanlarının intikamını alma vaktinin geldiğini söyledi

Irak Hizbullahı Suriye’de ve bölgede yaşanan bütün katliamlardan Suudi Arabistan rejimini sorumlu tutarak, Irak halkının Suudi destekli Vahhabi teröristler tarafından öldürülen şehitlerinin pak kanlarının intikamını alma vaktinin geldiğini söyledi.

Irak Hizbullahı tarafından yayınlanan bildiride şöyle deniliyor: “Suudi Vahhabi kukla rejimi bugünlerde başta Amerika olmak üzere diğer müttefiki olan küfür devletleri ile birlikte, Suriye’ye saldırmak için bütün imkânlarını seferber etmiş durumdadır. Buradan şunu duyurmak istiyoruz ki bizim kahramanlarımız, Suriye ve Irak’ta intihar saldırıları düzenleyen, masum insanları katleden, camileri ve Ehl-i Beyt türbelerini bombalayan Suudi destekli bu alçak tekfirci teröristlere her türlü karşılığı vermeye hazırdır.” .

Bildiri şöyle devam ediyor: “Suudi Vahhabi rejimi şunu çok iyi bilmelidir ki Suriye’ye saldırılması durumunda kendisine en ağır şekilde karşılık verilecektir ve eğer savaş çıkarsa bizim cevabımız Vahhabi rejiminin tasavvur bile edemeyeceği türden bir karşılık olacaktır ve isteklerimize ulaşıncaya kadar bizleri bu yolda ilerlemekten hiçbir şey alıkoymayacaktır.”

Irak Hizbullahı Vahhabi ve Baas gruplarının Şiiler aleyhindeki saldırılarının artmasının ardından Ceyşül-Muhtar adı altında Vasık Battat önderliğinde kurulmuştu.

Bir Yorum

  1. Gec bile kalindi bu saldiriyi yapanlariin elini güclendirdi!Yarabbi masumlarin kani yerde kalmasin ehlibeyt yolundan yürüyenleri koru!…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı