GenelSuriye Dostları

İran İstihbarat Bakanı: İran’ın onayını almayan hiçbir denklem bölgede başarılı olmayacak

İran İstihbarat Bakanı; Devrim Muhafızları Ordusu Genel Komutanı Tümgeneral Muhammed Ali Caferi’nin Pasdar Günü (Devrim Muhafızları Günü)’nü kutladı.

İran İslam Cumhuriyeti İstihbarat Bakanı Hüccetül-İslam Seyyid Mahmut Alevi, Komutan Caferi’nin Devrim Muhafızları Günü’nü kutladı.

İmam Hüseyin’in kutlu doğum günü ve Pasdar Günü’nü kutlayan İstihbarat Bakanı Alevi, mesajında; İslam İnkılabı, Kutsal Savunma ve Harem Savunucusu şehitlerini rahmetle anarak, Devrim Muhafızları’nı bu mübarek günü kutladı.

Alevi mesajında; İmam ALİ Hamaney’in dahiyane liderliği ve Devrim Muhafızları ve diğer ilgili güçlerin güçlü varlığıyla bölgede küresel emperyalizm ve Siyonizm’in tüm komplolarının birbirinin ardından akamete uğradığını ve dost ve düşmanın itirafına göre bölgede hiçbir denklemin İslami İran’ın onay ve varlığı olmadan sonuç vermeyeceğini ifade etti.

Alevi ayrıca, istihbaratçıların geçmişteki gibi kutsal İslam Cumhuriyeti’nin yüce hedefleri için bir an bile kendi önemli görevlerini yerine getirmekte tereddüt etmeyeceklerini vurguladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı