Suriye Dostları

İran İstihbarat Bakanlığı: Amerikalı teröristler yaptıklarının bedellerini ödeyeceklerdir

İran istihbarat bakanlığı Korgeneral Süleymani şehadeti dolayısı ile bir mesaj yayımlayarak şöyle bir vurguda bulundu: “Amerikan teröristler yaptıklarının bedellerini ödeyeceklerdir”

İran istihbarat bakanlığı Korgeneral Kasım Süleymani’nin cinayet işleyen Amerikan tarafından iftihar dolu şehadetinin kesin olarak yanıtsız kalmayacağına vurgu yaparak şöyle bir açıklamada bulundu: “Küresel emperyalist bu vahşice cinayeti ile İslam dünyasına musallat etmek istedikleri teröristlere açık destek ve yardımlarını aleni bir şekilde gösterdiler. ”

İran İstihbarat Bakanlığı bildirisinde şöyle bir açıklamaya da yer verilmiştir: ” Amerika ve ortakları IŞİD’i yok etmekten başka bir suçları olmayan İranlı ve Iraklı şehitlerin pak kanlarının harmanlanması ile koparılmayacak İran ve Irak milletinin semavi vahdeti ve birliğinin oluştuğunu bilmelidirler. ”

Bu bildiride şöyle bir vurgulama yapılmıştır: ” İslami direniş cephesi dünya mazlumları ve günahsızlarının kanına bulanan saldırganların şeytani ellerini bölgeden keseceklerdir. “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı