GenelSuriye Dostları

İranlı General Hüseyin Selami: Kunaytra’nın cevabı özel olacak

El Alem televizyonuna demeç veren İran Devrim Muhafızları Komutan Yardımcısı General Hüseyin Selami, Batı Şeria’da da yeni bir cephe açılmasının gündemde olduğunu ve bunun aşamalı olarak gerçekleşeceğini söyledi.
Hem Batı Şeria hem de 1948 topraklarındaki Direniş gruplarının desteklenmesine yönelik çalışmaların belli bir program dahilinde devam ettiğini belirten General Selami, şunları söyledi:
“Ancak özellikle Golan yakınlarındaki Kunaytra bölgesindeki olayla ilgili intikam ve misilleme için kesinlikle özel bir şeyler yapacağız” dedi.
General Selami, özel intikamla ilgili ayrıntının sorulması üzerine de “Bu misillemenin niteliğinden söz edecek değiliz; ama bu Allah’ın izniyle mutlaka gerçekleşecek.
Kunaytra’daki olayda ümmetin evlatları olan Hizbullah’tan aziz kardeşlerimiz ve General Allahdadi, şehit oldu.
Devrim Muhafızları Komutanlık bildirisinde de işaret edildiği üzere Devrim Muhafızları Ordusu ve Hizbullah’ın tarihi, göstermektedir ki hiçbir saldırıyı intikamsız ve cevapsız bırakmamıştır.
Öldürülen bilim adamlarımızın intikamını aldık
Bildiğiniz gibi siyonistler bir dönem bizim bilim adamlarımıza terörist saldırılar yaptılar. Ama onlar bizim nerelerde onlara cevap verdiğimizi çok iyi biliyorlar. Biz ilan etmiyoruz; ancak onlar çok iyi biliyorlar. Nitekim bundan sonra da bilim adamlarımıza yönelik terörlerden vazgeçtiler.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı