GenelSuriye Dostları

Irkçı İsrail genel kurmay başkanı Suriye’yi tehdit etti

Korsan İsrail rejimi genelkurmay başkanı Gantes, Suriye’yi askeri müdahaleyle tehdit etti.

Filistin Sema sitesine göre, ırkçı İsrail genel kurmay başkanı, Suriye ordusunun, silahlı muhaliflere yönelik operasyonlarını sürdürmesi halinde Siyonist İsrail’in de Suriye aleyhinde askeri girişimde bulunabileceğini söyledi.

Gantes, siyonist ordu tanklarının Golan Tepeleri’ne yerleştirildiğine de dikkat çekerek, “bu tanklar her an İsrail ordusundan alacağı emri bekliyor” diye konuştu.

Bu arada terör rejimine ait askeri helikopterler ile savaş uçaklarının Golan Tepeleri ve Şebaa Çiftlik bölgelerinde sürekli olarak devriye uçuşu yaptıkları bildiriliyor.

Bilindiği gibi Suriye’ye ait olan Golan Tepeleri 1967’de ırkçı İsrail tarafından işgal edilmiş bulunmaktadır.

Bir Yorum

  1. peki golan tepelerinin geri alınması için herhangi bir harekette bulunuldu mu ? tabiki hayır , çocuk öldürmek israil askeri öldürmekten çok daha kolay , israilli askerlere gelince tavuk , suriyeli çocuklara gelince aslan kesilen esed askerleri… bırak israili , direnişçi gerillalarımızın karşısına çıkamayıp , uçakla helikopterle geliyor , kadın yaşlı çocuk ların karşısında aslan kesiliyor… siz bu sitede ne anlatırsanız anlatın , herkes herşeyin farkında , gerçeklerin farkında ve kimin ne olduğunu çok iyi biliyor. boşuna uğraşıyorsunuz… esede bağlı askerlerin çocuk katili olduğunu , cephede gögüs göğüse mücadeleden kaçtığını herkes biliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu