Cinayet ve KatliamlarGenel

İslam adına Sivil hedeflere İntihar saldırıları,63 Şehit

Suriye’de sözde İslam adına Savaştıklarını iddia eden Muhalif gruplar sivil hedeflere bombalı intihar saldırıları yapmaktan geri durmuyorlar.

Suriye halkından taban bulamayan ve devşirme savaşçılarla Suriye yönetimine karşı ithal bir devrimin peşine düşmüş Amerika, İsrail ve bölgesel uşaklarının desteği ile Suriye halkına karşı bir savaşın içerisine giren yabancı muhalifler,düzenledikleri bombalı eylemlerde 63 sivil ve 8 asker’in ölmesine ve bir o kadar Suriye’linin yaralanmasına neden oldular.

Yaptıkları eylemler;

Hama’da 8 Asker , 46 Sivil hayatını kaybetti.
Halep’te Zeytinyağı fabrikasına düzenlenen intihar saldırısında 7 Sivil hayatını kaybetti.
Şam Meze’de düzenlenen intihar saldırısında 5 Sivil hayatını kaybetti 45 yaralı var.
Deirezzor’da düzenlenen bombalı araç saldırısında 3 sivil hayatını kaybetti.

3 Yorum

  1. çocuk katili 63 kişiye şehit demek yanlış değil mi ?
    çocuk katilleri nezamandan beri şehit olmuş ? şehitlik biz müslümanlara ait , kendi ölüleriniz için lütfen başka bir terim bulun!

  2. Sn KURTULUŞ İNCİ.Masum Cocuklari öldürmek sizin islamiyetinizde varmi? AKP yönetimli TC Devletiniz,Suriye halkina gerici islamist devletlerden toplanan Adi El Kaida teröristlerle birer Katliam uyguluyor. Siz Allahiniza ahirette nasil hesap vereceksiniz?

  3. NASIL MI HESAB VERECEKLER?? BEN CEVABLIYIM.. ABD VE ISRAIL DEN DESTEK ISTEYECEKLER BU DUNYADA DESTEK ALDILAR YA (400 DOLAR) AHIRETTEDE BU DESTEGI BEKLERLER !!! KURTULUS iNCi arkadasim?? Muslumanlik bir sanami verilmi?? Allahu teala bir seni mi yaratmis? islamiyetin kökümüsun? Kuran -i kerim bi sen ve ailen icin mi var?? Bak kardesim bu sana kupe olsun Sehitlik babanin mali degildir… vatanini dinini namusunu koruyan her insan sehittir !!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu