Genel

İslami Cihad Hareketi korsan İsrail’e gözdağı verdi

Filistin İslami Cihad Hareketi, Siyonistlere her türlü karşılığı verebileceklerini açıkladı.

Siyonistlerin düşmanlıkta sınır tanımadıklarını vurgulayan İslami Cihat Hareketi basın sorumlusu Davut Şihap basına verdiği bir demeçte, “Siyonistler düşmanlıkta sınır tanımaz. Dikkatli olmamız lazım. Elhamdulillah her türlü karşılığı verebiliriz.” ifadelerini kullandı.

Siyonistlerin düşmanlıklarına ve vahşetine karşılık direniş kanadının İsrail’e karşılık vermesinin doğal olduğunu belirterek, “Siyonistler vahşice saldırıyor. Siyonistlerin saldırılarına karşılık direniş kanadının İsrail’e füze fırlatması çok tabii bir olaydır.” dedi.

Düşmanca saldırıların karşılıksız kalmayacağını vurgulayan Şihap, henüz asıl direnişin başlamadığını söyledi.

Son olarak Filistin halkının kendisini koruyabileceğini vurgulayan Şihap, “Durum daha da kötüleşirse Filistin kendini koruyacaktır. Ve daha sonra meydana gelen her şeyden saldıran Siyonistler olacaktır.” diye konuştu.

Bilindiği üzere işgal devleti İsrail 3 vatandaşının kaybolmasını ve daha sonra ölü bulunmasını bahane ederek saldırılarını artırmıştı. Son olarak da İsrail güçleri, Muhammed Hüseyin Ebu Hudayr adında Filistinli bir genci sabah namazına gittiği sırada kaçırıp hunharca katletmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu