GenelSuriye Düşmanları

İsrail, Suriye sınırları yakınına bir heyet gönderiyor!

Siyonist İsrail radyosu, bu rejim Bakanlarından birinin Suriye sınırları dışına yerleşen mültecilerin bulundukları yerlere bir heyet sevkedeceğini duyurdu.

Siyonist İsrail radyosu önceki gün bir haberinde, Suriye sınırları dışına yerleşen Suriyeli mültecilerin ihtiyaçlarıyla ilgilenme niyetiyle İsrailli Bakan Eyüp Kara’nın Bürosundan bir heyetin Suriye sınırları yakınına yollanacağını söyledi.

Yorumcular, son 6 yılda Lübnan ve Filistin’de 2 kanlı savaş başlatan korsan İsrail’in bugün Suriyeli mültecilerin ihtiyaçlarıyla ilgilenmek üzere Suriye sınırları yakınına heyet yollamasının iyi niyet taşıdığının inandırıcılıktan çok uzak olduğunu vurguluyorlar.

Bir süre önce de, İsrailli bir grubun sağlık ekibi adıyla Türkiye’nin Suriye’yle ortak sınır bölgesine sevkedildiğine dair bazı haberler yayınlanmıştı.

Korsan İsrail’in kendisiyle ilgili böyle insani bir imaj sergilemeye çalıştığı bu şartlarda çeşitli haber kaynakları, Özgür Suriye Ordusu denen Suriyeli terör unsurlarının Türkiye’de muhtelif karargahlarda Siyonist İsrailli uzman ve Subaylardan askeri eğitim aldıklarını bildirmekteler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı