GenelSuriye Düşmanları

Kudüs’te bir işgal komiseri bıçaklanarak yaralandı

Siyonist işgal medyasının bugün (23 Aralık Pazartesi) akşam saatlerinde yayınladığı habere göre bugün Kudüs’ün kuzey bölgesindeki Adem Bunyamin (Jafaat) yahudi yerleşim merkezinden bir işgalci komiser bıçaklanarak yaralandı. Komiserin durumunun ağır olduğu ifade edildi.

Siyonist işgalcilere ait tanınmış gazetelerden Yediot Aharanoot’un internetteki haber sitesinde yayınlanan habere göre İsrail komiseri Kudüs’ün kuzeyindeki giriş kapılarından birinde Filistinli bir kişinin bıçaklı saldırısına maruz kaldı. Haberde, saldırıyı gerçekleştiren kişinin kaçmayı başardığı ifade edildi.

İsrail 10. Kanalı da otuz yaşlarındaki komiserin sırtından yaralandığı ve kendisine saldıran kişiye ateş ettiği ancak saldırıyı gerçekleştiren kişinin kaçmayı başardığı ifade edildi.

Bugün bir başka bıçaklı saldırı da el-Afule kasabasında gerçekleştirilmişti.

Dün Tel Aviv yakınlarındaki Beyti Yam kasabasında da bir yolcu otobüsüne çanta içinde el bombası yerleştirildiği tespit edilmiş, şoförün çantayı erken tespit etmesi üzerine yolcular indirilerek polise bilgi verilmişti. Polisin bombayı etkisiz hale getirme çalışması esnasında patlaması üzerine görevli polislerden biri hafif yaralanmıştı.
Siyonist işgal güçlerinin son günlerde Batı Yaka bölgesinde baskınlarını ve cinayetlerini artırması Filistinliler tarafından da karşıt eylemlere neden oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı