GenelSuriye Dostları

Lübnan Ehli Sünnet Alimi: Suriyeli Muhalifler Siyonist Projelerin Uygulayıcısıdırlar

Lübnan Ehli sünnet alimlerinden Şeyh Mahir Abdurrezzak, Beşşar Esad’ın seçimlere gitme kararı almasının memnuniyet verici bir gelişme olduğunu belirterek şunları söyledi: Suriye’de gerçekleştirilen son reformlar, Suriye milleti karşıtı fitnecilerin gerçek yüzlerini gün yüzüne çıkardı.

Şeyh Mahir Abdurrezzak, Suriye’de yapılacak seçimlere muhaliflerin de katılmasını isteyerek şunları söyledi: Biz şu anda Suriyeli muhaliflerin reform istemediklerini kesin olarak anladık. Onların istedikleri Siyonist Amerika projeleri karşısında direnen Suriye nizamının yıkılmasıdır.”

Lübnan Ehli sünnet alimi, Gazze’de işlenen Siyonist cinayetler karşısında İslam ve Arap ülkelerinin sessizliğine de değinerek şunları söyledi: Bazı Fars Körfezi ülke yöneticileri hain ve aşağılıktırlar. Onlar Filistin karşıtı komplolar düzmektedirler. Petrol şeyhleri diye adlandırdığı bu Arap yöneticilerine hitaben şunları söyledi: Direniş ve mukavemet Filistin’de kendisini ispat etmiştir. Sizlere hıyanet etmemenizi ve İsrail’le yaltakçı barışı terk ederek direniş trenine binmenizi tavsiye ediyorum. Çünkü izzet, onur ve zaferin tek yolu budur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı