GenelSuriye Dostları

Özgündüz, Suriye’ye yönelik Tükiye devletinin tutumuna karşı olduğunu söyledi

Türkiye devletinin Suriye’ye yönelik tavrını eleştiren Türkiye Caferiler lideri Selahittin Özgünüdüz, Gazze’nin Fecr-5 füzeleriyle zafer elde ettiğini ifade etti.

Mehr haber ajansı muhabirinin İstanbul’dan bildirdiğine göre, bugün İstanbul Halkalı’da düzenlenen yas töreninde binlerce Caferi mansubuna hitaben konuşma yapan Türkiye Caferiler lideri Selahittin Özgündüz, Suudi Arabistan ve Katar gibi bazı ülkelerin Suriye’de demokrasi oluşmasından yana oldukları iddiasının kabul edilemez olduğunu ve Türkiye devleti ise bu oyunlara karışmayacağını söyledi.

Özgündüz, Suriye’ye yönelik Tükiye devletinin tutumuna karşı olduğunu dile getirerek, Suriye’deki silahlı grupların Haz. Zeybep(s), Haz. Rukiye(s) ve dini mekanlara saldırdıklarını hatırlattı ve “Acaba bu durum Suriye halkına yoksa Vahabiyet’e mı hizmet ediliyor”diye sorguladı.

Siyonist saldırılarına karşı Gazze’nin Fecr-5 füzeleriyle zafer kazandığını söyleyen Türkiye Caferiler lideri Özgündüz, Filisitn halkına destek verdiklerini ve bugün İstanbul Şiileri kanlarını Filistin kardeşlerine hediye edeceklerini konuşmasına ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı