Cinayet ve KatliamlarGenel

Ramazan El Buti’nin Şehadeti ile Suriye’de Camilere kimin saldırdığı da netleşti

Daha Önceleri Şam’da ve Halep’te Camilere saldırarak tarihi camileri ve İslami mekanları yakıp, yıkan ve yağmalayan Moğol ordusu zihniyetli İsrail Beslemesi terör grupları ve onların medya uzantıları, sözde İslami basın, bütün bu eylemlerini hiç utanmadan Suriye yönetiminin üzerine yıkmaya çalışmışlardı.

Şehid Ramazan el Buti’ye Şu ana kadar Esad’ın mollası, Saray uleması gibi yakıştırmalar yapan sözde İslami ama özde siyonist grup ve basın kuruluşlarının maskesi de düşmüş olmaktadır.Zira kendi mantık zaviyelerinden bakıldığında bile Esad kendi Mollasını öldürecek değildir herhalde(Gerçi Bu Eylemlerini de bir şekilde Esad’a yıkma Girişimi Olursa Şaşmamak lazım).

Bu Açıdan Suriye’de Bir cami, Sünni bir İslam alimi ve tamamen halktan oluşan cami cemaati ile birlikte yok edilmiştir ve bunu Suriye de yönetimi beğenmeyerek devrim yapma iddiasında olan Suriye Halkının düşmanı ve Başka ülkelerden devşirme terör grupları yapmıştır.

Bu caminin ve bundan önceki camilerin ve İslami mekanlar ile halkın ev ve işyerlerinin yok edilmesinde ve yağmalanmasında bu terörist grupların ve onları destekleyen hamilerinin elleri vardır.

Bir Yorum

  1. KATiLLER SÜRÜSÜ

    ÖSO denen katiller sürüsü, cok yakinda topunuz cehenneme postalanacaksiniz. Vatanseverler sehit olur. Siz ise pis birer geberik oluyorsunuz. Asagilik, alcak, adi yaratiklar, sahte müslümanlar, Amerikanci müslümanlar, Nato mücahitleri; dinle, müslümanlikla ilgisi olmayan, sahte müslüman, sözde müslüman, din istismarcisi, din tüccari, tekfirci, emevi, vahabi, selefi Kaideciler, Seytanin Kardesleri Ihvani Mücriminciler; gericiler, yikicilar, bölücüler; gizli sirk olan nefsinin hertürlü pis sifatlarina tapan, nefsinin esiri müsrikler; yüce Allah´a kalben inanmayip yalniz diline alan münafiklar; vatan hainleri, emperyalist isbirlikcileri, Sevr hortlaticilari, Sykes-Picot hortlaticilari, ABD-AB-Israil usaklari, CiA, Nato, Gladyo/Kontrgerilla/SüperNato güdümündeki terörist koalisyonu katiller sürüsü, vatanseverler iktidara gelecegiz ve hepinizi ipte sallandiracagiz, sizi ülkemizde barindiran, besleyen terör ihracatcilarini da ipte sallandiracagiz. Sizi güden emperyalist katil conileri de denize dökecegiz.

    Ey katil sürüleri, topunuz cok yakin zamanda cehenneme gönderileceksiniz. Suriye Mehmetcikleri sizin caniniza okuyacak. Sn. Besar Esad kazanacak, Suriye kazanacak. Türk milleti dost, kardes Suriye´nin, kahraman lider Besar Esad´in ve kahraman Suriye Mehmetciklerinin yanindadir. Allah Suriye Besar u bes!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu