GenelSuriye Düşmanları

S. Arabistan, Pakistanlıları Irak’la Suriye savaşı için kiralıyor

Pakistanlı bir yetkili “Suudi Arabistanlı yetkililer, Pakistanlı yoksul insanları Mekke’yi savunma bahanesiyle Irak ve Suriye’ye yolluyorlar” dedi.
“El Ahd” gazetesinin haberine göre, Pakistanlı söz konusu yetkili ayrıca “Suudili yetkililerin bu girişimi gizlice yapılıyor. Onlar bu işi kabul eden her Pakistanlıya aylık 600 dolar veriyorlar” şeklinde konuştu.
Yine aynı habere göre, Pakistan’ın güvenlik merkezleri bu doğrultuda hapise atılanlardan bazılarını serbest bırakıp, Suudi Arabistan’a yolladılar.

Bir Yorum

  1. Pakistan yada Afganistan`da yüksek duvarlarla cevrili “din”okullarinda ögretilen ehli sünnet degil tamamen selefi idolojiye bagli ögretim,buralarda egitilen insanlardan normal islam anlayi$i bulmak zordur.Yabanci kanallarda özellikle Fransa,Almanya ortak yapimi bir kanalda burada egitilen insanlarla ilgili programi herkesin görmesi gerekir,dar taasup anlayi$iyla egitilen bilincden yoksun fakir gencler her türlü suca yönlendirilebilir.Suudi kralliginin yaptigi yeni bir $ey degil kafkaslardan balkanlara uzak Asya`dan yakin dogunun fakirlerini “egitim adi altinda önce beyin yikama sonra müslüman öldürme i$lerini veriyorlar.Devletlerin bu konuda uyanik olmasi Suudi finansmanini ülkesine sokmamasi gerekir,krallik emperyalistlerin u$agidir israilden bile daha tehlikelidir,sonucta israil yahudidir bunlar yazikki “Müslüman”görünümündedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu