GenelSuriye Dostları

Şam’da ki hain saldırının arkasında siyonist rejim ve batılı güçler vardır

İran İslam Cumhuriyeti’nin Lübnan’daki büyükelçisi Gazanfer Roknabadi, Şam’da yaşanan terör eylemlerinin, Suriye hükümetinin terörizme karşı mücadelesindeki kararlığını arttıracağını söyledi.

İslami İran’ın Beyrut büyükelçisi Gazanfer Roknabadi es Sefir gazetesine yaptığı açıklamasında, Suriye’de yaşanan son terör eylemlerine ilişkin olarak, Suriye savunma bakanı ve üst düzey güvenlik yetkililerinin hayatını kaybettiği bombalı terör eylemine işaretle, “bu terör eylemleri, Suriye hükümetinin terörizme karşı mücadelesinde kararlığını arttıracak ve bu konu, Suriye’ye uluslar arası alanda destek verenler de bu konuyu yakından takib edeceklerdir” diye konuştu.

Lübnan’daki İslami İran büyükelçisi açıklamasında, Suriye devlet başkanı Beşer Esad’ın, halk içerisindeki desteğinin hala büyük oranda sürdüğünü belirterek, “bu tür terör eylemlerle, teröristler, şom hedeflerine ulaşamayacaklardır” hatırlatmasında bulundu.

İslami İran’ın Beyrut büyükelçisi Gazanfer Roknabadi açıklamasında ayrıca, “Suriye’deki kanlı terör eylemi her ne kadar isyancılar tarafından düzenlenmişse de bu eylemin arkasında siyonist rejim ve batılı güçler vardır” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı