GenelSuriye Düşmanları

Siyonist cezaevi idaresi 27 Filistinli esire ağır cezalar verdi

Siyonist cezaevi idaresinin özel kuvvetlerin zor kullanarak baskın yaptığı Eichel Cezaevi’nden aldığı esirleri başka bir cezaevine nakledip tek kişilik hücrelere koyduğu belirtildi.

Esirler ve Özgürlüğe Kavuşanlar Bakanlığı yaptığı açıklamada, Eilat Cezaevi’ne nakledilen ve burada tek kişilik tecrit odalarına yerleştirilen esirlerin büyük sıkıntı çektiklerini, her esiri ayrı hücreye koyan idarenin esirlere kışlık hiçbir şey vermediğini ifade etti.

Esirlerin nakledildiği cezaevinde kendilerine verilen battaniyelerin kullanılamayacak kadar kötü koktuğuna dikkat çeken bakanlık avukatı, içlerinde hasta olanlara da gereken ilaçların verilmediğini kaydetti.

Siyonist mahkeme esirlerin cezaevinde cep telefonuyla kısa bir film yapıp internet üzerinde yayınladıklarını iddia ederken, esirler ise yapılan suçlamanın doğru olmadığını ifade etti.

Avukata bilgi veren esirler, yapılan uygulamanın hukuksuz olduğunu belirtmeleri üzerine Siyonist yargıcın kendisinin hukukun üstünde olduğunu iddia ederek istediğini yapabilecek iradeye sahip olduğunu söylediğini iletti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı