GenelSuriye Düşmanları

Siyonist işgal güçleri ve gaspçılar Herzliya’da kaybolan işgal askerini arıyor

Siyonist işgal rejiminde yayınlanan Yediot Aharonot gazetesi, işgal altındaki Filistin topraklarının güneyinde dün sabah (5 Aralık Çarşamba) bir Siyonist işgal askerinin kaybolduğunu yazdı.

Yediot Aharonot gazetesi bu sabah yayınladığı haberde, Siyonist işgal ordusundan bir askerin dün akşam işgal altındaki Filistin topraklarının güneyindeki Herzliya askeri üssünden ayrıldıktan sonra bir daha izine rastlanmadığını bildirdi.

Siyonist işgal ordusunun kayıp askerin izini bulmak için işgal polisinden ve Siyonist gaspçılardan yardım istediği, kaybolan işgal askerinin Siyonist hava kuvvetlerine ait askeri elbise giydiği, askeri üsten ayrılırken yanında küçük bir çanta olduğu ve en son Herzliya bölgesinde görüldüğü belirtildi.

Siyonist işgal güçleri, işgal ordusu askerlerinin Filistin direniş grupları tarafından kaçırılarak esir alınmasından endişe ediyor. İşgal yönetimi, esir işgal askeri Gilad Şalit’in serbest bırakılması karşılığında yüzlerce Filistinli esiri işgal zindanlarından salıvermek zorunda kalmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı