GenelSuriye Düşmanları

Siyonist işgalcinin Golan’da Suriye sınırına asker yığdığı bildirildi

Siyonist işgal devletinin, Suriye topraklarından işgal altında tuttuğu Golan tepelerindeki askerî gücünü artırdığı ve Suriye sınırları boyunca askerî tatbikatlar yaptığı bildirildi. Suriye’deki mevcut yönetimin bölgede kontrolü kaybetmeye başlaması ve işgal tarafına saldırı ihtimallerin artması sebebiyle işgalcilerin de telaşa kapıldığı tahmin ediliyor.

Bölgedeki hareketliliğe şahit olanlar işgal devletinin sınır boyuna aynı zamanda askerî araç ve teçhizat da yığdığını ve bölgeye yerleştirdiği birliklerine tatbikatlar yaptırmaya başladığını dile getirdiler.

Konuya siyonist medyada da yer verildi ve işgal devleti askerî yetkililerinin herhangi bir senaryo ihtimaline karşı tedbirlerini artırdıklarına dair açıklamada bulundukları dile getirildi. Siyonist medyada işgal devleti askerî yetkililerinin sınır bölgesinde silahlı saldırı ihtimalini göz önünde bulundurdukları ifade edildi.

Tamir Hayman adlı bir işgalci subay bölgede istihbarat altyapısının zayıflaması sebebiyle kendilerine önceden bir bilgi ulaşmadan saldırı düzenlenmesi ihtimalinin arttığına dikkat çekmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı