GenelSuriye Düşmanları

Siyonist turizm bakanı Stas Misezhnikov politikayı tamamen bıraktığını açıkladı

Siyonist Savaş Bakanı Ehud Barak’ın politikayı bıraktığını açıklamasından birkaç gün sonra, Siyonist işgal rejimi Turizm Bakanı Stas Misezhnikov’un da politikayı bıraktığı ve önümüzdeki seçimlerde aday olmayacağını açıkladığı bildirildi.

İşgal radyosu, bugün (4 Aralık Salı) yayınladığı haberde, Netanyahu hükümetinde Turizm Bakanı olan Stas Misezhnikov’un politikayı bıraktığını ve üyesi olduğu “İsrail Evimiz” Partisi lideri Avigdor Lieberman’a seçimlerde aday olmak istemediğini söylediğini ifade etti.

İşgal radyosu, Misezhnikov’un medyada hakkında gece kulüplerinin müdavimi olduğu yönünde çıkan haberler üzerine politikayı bırakma kararı aldığını öne sürdü.

Misezhnikov’un politikayı bırakma kararından birkaç gün önce de Siyonist Savaş Bakanı Ehud Barak, sürpriz bir açıklama yaparak siyaseti tamamen bıraktığını ve 22 Ocak’ta yapılacak erken seçimlere katılmama kararı aldığını söylemişti.

Ehud Barak, siyasete dönmeyeceğini açıklayıp “Artık yazmak ve hayattan zevk almak istiyorum” derken, gözlemciler, Siyonist bakanın işgal ordusunun Gazze Şeridi’ne açtığı ve sekiz gün süren savaşta aldığı hezimet nedeniyle politikayı bırakmak zorunda kaldığını belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı