Genel

Suriye içişleri ve savunma bakanları Lazkiye’de yaralıları ziyaret ettiler

Ordu ve Silahlı Kuvvetler Genel Komutanı Yardımcısı ve Savunma Bakanı Korgeneral Davut Raciha dün İçişleri Bakanı Muhammed İbrahim el-Şear’ın eşliğinde Lazkiye’deki Şehit Zahi Ezrak Askeri Hastanesi ve Esad Üniversite Hastanesinde tadavi gören ordu mensubu yaralıları ziyaret etiler.

Bakanlar Raciha ve Şear; vatan ve vatandaşların can ve mal güvenliğini korumada kutsal görevlerini yerine getirdikleri sırada farklı bölgelerde hain teröristlerin gaddar saldırıları sonucunda yaralanan ordu mensubu yaralılara acil şifalar temennilerinde bulundular.

Yaralıların sağlık durumlarını denetleyen doktorlardan bilgi alan bakanlar; yaralılardan yaralandıkları olaylara ilişkin ayrıntılar dinlediler.

Ordunun dış taraflardan destekli terör çetelerine karşı kahraman misyonunu en iyi şekilde sürdüreceğini ifade eden bakanlar; vatan onuru ve kerametinin kırmızı bir çizgi olduğunu, bunu da savunmaya kararlı olduklarını eklediler.

Yaralı ordu mensupları; vatanı savunmada eli kanlı terör gruplarının kendilerin caydıramayacaklarını ifade ederek, yaralarının gurur verici bir nişan niteliğinde olduğunu dile getirdiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı