Genel

Suriye ordusuna karşı haftalarca direnen PYD-YPG ve IŞİD teröristler Türkiye ordusu destekli teröristlere neden bir gün bile direnmediler?

Suriye Ordusuna Karşı Haftalarca Sert Direniş Gösteren PYD-YPG Ve IŞİD Teröristleri Türkiye Ordusu Destekli Teröristlere Karşı Neden Bir Gün Dahi Direnmediler..

Suriye Ordusuna Karşı Aylarca Direnen IŞİD Teröristleri İle Haseke’de Ölüm-Kalım Savaşı Veren YPG-PYD Teröristleri Cerablus Kentini Türkiye Destekli Teröristlere Karşı Neden Aylarca Savunmayıp, Az Önce Hem IŞİD Ve Hemde YPG-PYD Teröristleri Kasabayı Terk Ettiler. Bu Teröristler Nereye Gittiler. Ve Öldürülen Teröristlerin Cesetlerinin Görüntüleri Neden Verilmiyor..

Türkiye, ABD, İsrail, Arap Rejimleri İle Avrupa Ülkeleri Büyük Ortadoğu Projesinin Alt Yapısı Olan Kürdistan Devleti Görünümlü Büyük İsrail Devletinin Sınırlarını Mı Genişletmeyi Hedefliyorlar.. Kendilerine Göre…….

Ama Hesaba Katmadıkları Bir Şey Var ki… O da İran, Irak, Suriye Ve Hizbullahın İçinde Olduğu Öz Muhammedi İslam Cephesi; Emperyalistlerin Bu Şeytanca Planlarına Karşı Sessiz Kalacağını Sananlar Yakında Yanılacaklar..

Allahın İlahi Vadi İle Beraber Zafer Öz Muhammedi İslamın Gerçek Sahiplerinin Olacaktır.. İnşaallah…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu