Genel

Suriye Ordusunun Teröristlere Karşı Başlattığı Operasyon, Meyve Vermeye Devam Ediyor. Onlarca Terörist Silahlarıyla Birlikte Teslim Oldular

Silahlı terör gruplarının Homs ilinde asayiş güçlerine karşı açtıkları ateşte asayiş güçlerinden bir eleman şehit düştü, 2 eleman da yaralandı.

SANA Muhabiri; teröristlerin Homs Kentindeki Hamidiye Semtinde asayiş güçlerine ateş açtıklarını aktardı. Yine Homs ilinde onlarca terörist, havzalarındaki silahlarla birlikte ilgili güvenlik birimlerine teslim oldular.

Bomba Teröristlerin Elinde Patladı

Bu arada İdlib kırsalında düşen Feylun Köyünde silahlı bir terör grubunun asayiş güçleri ve sivil vatandaşları hedef almak için yerleştirmeye çalıştıkları bombalardan biri ellerinde patladı.

Bombanın patlaması sonucunda Ubade Berri, Basil Taha, Yahya Kaddur, Mazin Kaddur ve Bakir Kaddur adlı teröristlerin aralarında bulundukları bir çok terörist ölürken, bir çok teröristin de yaralandığı bildirildi.

Kaçırılan Albay ve Astsubayın Cansız Bedenleri parçalanmış Olarak Bulundu

Diğer yandan güvenlik birimleri bugün, silahlı terör gruplarının bir gün önce, Homs Kentinin Karabis Semtinden geçtikleri sırada kaçırdıkları Albay Mithat İbrahim ve Astsubay Muhsin Süleyman’ın cansız bedenlerini sözü geçen semtte atılmış olarak buldular.

SANA Muhabiri bulunan iki cansız bedenin, teröristler tarafından parçalanmış ve tenkil edilmiş bir şekilde bulunduklarını aktardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı