SURİYE

Suriye, Uluslararası Topluma Ve BM’e, İsrail’in Toprak Bütünlüğünü Ve Egemenliğini Hedef Alan Saldırganlığını Kınama Çağrısında Bulundu

Suriye, uluslararası topluma ve Birleşmiş Milletler’e, İsrail’in toprak bütünlüğünü ve egemenliğini hedef alan saldırganlığını kınama ve Siyonist-İsrail işgal varlığının suçlarını durdurmak için her türlü caydırıcı tedbiri alma çağrısında bulunarak, bugünkü saldırganlığın, İsrail işgal tarafının liderlerinin vahşi doktrininden kaynaklanan terörist yaklaşımının kanıtı olduğunu vurguladı.

Suriye Dışişleri ve Gurbetçiler Bakanlığı, SANA’nın bir kopyasını aldığı açıklamada, ‘’Cuma gününün erken saatlerinde, yasadışı İsrail işgal örgütü Suriye topraklarına yeni bir saldırı düzenledi. Saldırganlık sırasında füzeler, işgal altındaki Filistin’in kuzeyinden başlayarak Suriye’nin güney bölgesindeki Suriye Arap Ordusu’nun askeri savunma sahalarını hedef aldı’’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu