Genel

Suriye’de terörist yaptığı katliamları reddeden kız kardeşini ve oğlunu kesti

Suriye’de silahlı terör grubu lideri terörist Mahmut Rabia, korkunç bir katliam işleyerek Şam Kırsalındaki Kisve bölgesinde vatana karşı işlediği terör suçları ve katliamları reddeden kız kardeşini ve oğlunu kesti.

Önce gözlerinin önünde oğlu Züher İbrahim Nasır’ı kesen terörist Rabia daha sonra 50 yaşındaki kız kardeşi Meryem’i kesti.

Terörist daha önce yeğeni Basil Nasır’ı kaçırmış ve kızgın yağla yakmıştı.

Maktül Meryem’in oğlu İsmail Nasır Suriye televizyonuna yaptığı açıklamada, Kisve bölgesindeki teröristlerin kendisinden devlet memurluğu görevini terk etmesini istediklerini ve bir çok kez tehdit ettiklerini bildirerek isteklerini reddetmesinden dolayı evini yaktıklarına ve Kisve’den ayrılıp Ceremana bölgesine yerleştiğine işaret etti.

Teröristlerin bir hafta önce kardeşini kaçırdıklarını ve döverek hastanelik ettiklerini söyleyen Nasır, diğer kardeşi Basil’i de kızgın yağla yaktıklarına dikkat çekti.

Nasır, ” bir terör grubunun lideri olan terörist Mahmut bugün annemi ve kardeşimi kesti. Mahmut daha önce Irak’taydı ve bir yıl önce Suriye’ye döndü. Beni görevimi bırakıp kendilerine katılmamam halinde tüm aileyi kesmekle tehdit etti” dedi.

Diğer yandan Basil Nasır, Mahmut Rabia liderliğindeki terör grubunun kendisini kaçırdığını ve üzerine kızgın yağ döktüğünü dile getirerek bugün de silahlı eylemlere katılmayı reddettiği için annesini ve kardeşini kestiklerini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı