GenelSuriye Düşmanları

Suriye’deki teröristlerin eğitim kamplarının nerelerde olduğu açıklandı

Al Manar internet sitesi, Suriye’de kanlı terör girişimlerini gerçekleştiren teröristlerin, Türkiye, Suudi Arabistan, Katar, Lübnan’ın Caca kontrolündeki bölgeler, Uganda ve Fildişi Sahilleri ülkelerinde eğitildiklerini yazdı.

Al Alam televizyonu internet sitesinin yazdığına göre Suriyeli teröristlerin eğitim aldıkları kamplar özel askeri ekipler tarafından idare edilmektedir. Bu askerler genellikle Amerika, İsrail ve Batı Avrupa ülkelerinden emekli askerlerdir.

Bu habere göre İsrailli askeri eğitmenler genellikle Türkiye kamplarında Suriyeli muhaliflerin eğitim sorumluluğunu üstlenmiştir. Bu haberde askeri eğitmenlerin maaşları ise Suudi Arabistan ve Katar hükümetleri tarafından temin ediliyor.

3 Yorum

  1. esed ve babasının yaptığı zulmü dünya biliyor.
    bu zulme katkıda bulunanlar, münker ve nekire nediyecekler hiç düşündülermi..?

  2. ne demek bu şimdi Senin başbakanında 15 yıldır iktidar diktatörmü diyeceğiz yani gerçi son zamanlarda farkı kalmadı ama Senin ideolojinin bastonluk yaptığı maşalık yaptığı amerika bile Esad’ın 2014’de tekrar seçileceğini tespit etmiş Sende zerre miskal vijdan ve şeref olsa özgür suriye ordusu denen katil paçozlarının halka yaptıkları içini cız eder ama nerdeee adamlar 4 yaşındaki çocuğu boynundan evinin korkuluğuna yarı çıplak asarak Esada ülkende adam bırakmayacağız mesajı veriyor Askerini yüreğini vahşi köpeklerin yapmayacağı şekilde yiyor kezaa askerinin canlı canlı derisini yüzüp yakıyor inşaat testereleriyle can cektire çektire üstelikde Tekbir getirerek kesinleşmiş ayetlere rağmen ALLAHA şirk koşuyor be adi şerefsiz vijdansız kitapsız münker ve nekir melakeleri bir tek Esadamı var sana yokmu…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı