Genel

Suriyeli mülteciler evlerine dönüyor

Suriye’de teröristlerin saldırılarından dolayı evlerini terk etmek zorunda kalan mültecilerin zaman içinde evlerine tekrar dönmeye başladıkları bildiriliyor.

Alınan haberlere göre Suriye ordusunun Halep kentini teröristlerden temizleme operasyonları ardından evlerini terk eden halkın tekrar evlerine dönmeye başladığı anlaşılıyor.

Kentin önemli yerlerinde ordu güçleri konuşlanırken kentin genel olarak güvenlikli olduğu bildiriliyor.

Bu arada Suriye ordusunun ülkenin değişik kentlerinde teröristleri temizleme operasyonlarının devam ettiği ve çok sayıda teröristin öldürüldüğü ve çok fazla miktarda silah ve mühimmatın da ele geçirildiği anlaşılıyor.

4 Yorum

  1. uçaktan atılan bombalar ile fırının önündeki insanları katleden kim ? özgür suriye ordusunun elinde uçak mı var ? size artık inanan kalmadı… esed sıcak koltuğundan kalkıp , yılbaşı partisi için hazırlıklar yapan esma nın yanına gitse , suriyeyi de kendi halkına bıraksa çok iyi olacak. suriye er yada geç halkının eline geçecek. katliamı daha fazla uzatmanın anlamı yok… zaten dünya gözünde kasap sıfatını aldı…

    1. kurtuluş inci. o fırın dediğiniz yerin fırın değil teröristlerin karargahı olduğu ispatlanmıştı. haberlerimizi takip etmiş iseniz. ekmek kuyruğu imajı vermek için teröristler tarafından kan birikintisinin üzerine ekmek atıyorlar. ve o mekandan çıkan cesetlerin üzerindede hep ÖSO’nun askeri kıyafeti var

  2. kurtulus INCI BIRAZ OLAYA IYI VE DETAYLI BAK… SIMDI BI SORUM OLACAK SIMDI Biz kendi vatanimiza 3000 kisiyle ayaklanma yapip askerimize silah SIkarsak askerimiz ne yapacak?? bize elmi uzatacak yoksa merminin geldigi yeri basimizami yikardi?? sana sorum bu cevabida senin… tek kelime: VATAN BAYRAK, NAMUSTUR… NAMUSUNU SATAN dininide satar dunyasinida !!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu