Genel

Suriye’nin Hama’ya bağlı Misyaf ilçesinde yönetime destek gösterisi yapıldı

Hama’ya bağlı Misyaf ilçesi sakinleri, vatanın güvenlik ve birliğini koruma uğruna gösterdikleri fedakarlıklar nedeniyle ordu ve güvenlik güçlerine büyük bir minnet duyduklarını ve bu uğurda gösterilen çabayı takdir ettiklerini dile getirdiler.

Beyyada bölgesinde bulunan el-Kasır meydanında “Silahlı Kuvvetlere ve Şehitlere Selam” başlığı altında düzenlenen mitingde bir araya gelen geniş kitleler ellerinde taşıdıkları bayrak ve dövizlerin yanı sıra sesleri kısılıncaya kadar haykırdıkları sloganlarla Suriye halkının ordusu ve yönetimiyle sımsıkı kenetlendiğini ifade ettiler.

Mitingde geçtiğimiz günlerde Şam ve Helep’i sarsan terör saldırılarında yaşamlarını kaybeden şehitler anısına mumlar yakan katılımcılar komplocuların safında duran herkese, Suriye halkının ordusunu sevdiğini ve vatanı uğruna her şeyini feda etmeye hazır olduğu mesajını iletti.

Ayrıca dezenformasyon medya araçlarına hitaben Suriye halkının orduyu kötülemeye hizmet eden bütün çabaları boşa çıkarttığını belirten katılımcılar kahraman Suriye ordusunun her zaman vatanın kalkanı ve koruyucusu olmaya devam edeceğini aktardılar.

Batının tehditlerinden korkmadıklarını dezenformasyon medya araçlarının yalanlarına aldanmadıklarını belirten katılımcılar son sözün halkın iradesine ait olduğunu ve bu sözün “ ulusal birlik, vatanseverlik ve yönetimine sımsıkı kenetleneceğiz” şiarlarında somutlandığını vurguladılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı