Suriye Düşmanları

Suudi Arabistan ile BAE, Siyonist rejim ve ABD’li emekli askerlere yıllık 1 milyon dolarlık maaş ödedi

Suudi Arabistan ile BAE’nin, Siyonist Rejim ve ABD’li emekli askerlere yıllık 1 milyon dolarlık maaş ödediğini ileri sürülüyor.

Siyonist Rejim ve ABD’li emekli bazı askerler Birleşik Arap Emirlikleri için çalışıyor. Bu iddia İsrail basınında yer aldı.

BAE’nin başkenti Abu Dabi merkezli bir siber casusluk firması, ABD ve Siyonist Rejim’in emekli askerleri yüksek maaşla işe alıyor. Bu kişilere yıllık 1 milyon doları bulan maaşların yanı sıra lüks evler veriliyor.

Firmanın Güney Kıbrıs’ta bir ofisi bulunuyor. Bu ofiste çalışan Siyonist güçlerinin emekli eski istihbaratçılar, Abu Dabi’nin hasım olarak gördüğü ülkeleri hedef alıyor.

Saldırıların hedefinde gazeteciler, diplomatlar ve insan hakları aktivistleri de bulunuyor. Siyonist Rejim’e bağlı siber güvenlik firmaları ise Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan gibi ülkelere istihbarat araçları satışı gerçekleştiriyor. O firmalardan biri de Tel Aviv merkezli NSO.

Eski Amerikan İstihbarat Subayı Edward Snowden Cemal Kaşıkçı’nın katledilmesinde NSO’nun ürettiği bir yazılımın kullanıldığını belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu