GenelSuriye Dostları

Tümgeneral Muhammed Ali Caferi: Siyonistler, İran’da istikrarsızlık çıkarmak için münafıkları destekliyor

İran Devrim Muhafızları Ordusu Genel Komutanı, Siyonist rejimin İran İslam Cumhuriyeti’ne karşı Münafıklar ve kraliyet yanlıları desteklemesinin ülkede güvensizlik ve istikrarsızlık çıkarmak amacıyla olduğunu belirtti.

Devrim Muhafızları Ordusu Genel Komutanı Tümgeneral Muhammed Ali Caferi, Hürmüz İmam Seccad -as- Devrim Muhafızları Komutanı için düzenlenen tanıtma töreninde; İslam İnkılabı’nın İslam ve İslamcılıkla muhalefet ve maddiyat döneminde gerçekleştiğine işaretle, İran milletinin İslam ve Velayet sayesinde yenilmez olduğunu kaydetti.

Devrim Muhafızları’nın İnkılap ve kazanımlarını savunma görevine dikkat çeken Komutan Caferi, gönüllü seferberlik mensuplarının da aynı görevi takip ettiklerini vurguladı.

Komutan Caferi, savunma özellikleri yanı sıra, halk tabanlı bir teşkilat olmasının Devrim Muhafızları’nın başka bir özelliği olduğuna işaretle, Devrim Muhafızları ve Gönüllü Seferberliğin kültürel, ekonomik ve siyasi olmak üzere tüm alanlarda üzerinde ağır görev olduğunu kaydetti.

Devrim Muhafızları Ordusu Komutanı, düşmanların İran nizamına karşı en son kozunun ekonomik savaş olduğunu hatırlatarak, bunun da İslam İnkılabı Rehberi’nin yönlendirmeleri ve İran milletinin uyanıklığı ile etkisizleştirileceğini vurguladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı