Suriye Dostları

Tümgeneral Selami: Siyonist rejim İsrail, şehit Fahrizade’ye suikastin bedelini ağır ödeyecek

İran İslam Devrimi Muhafızlar Ordusu Komutanı tümgeneral Hüseyin Selami, “Siyonist rejim ve aşırılık yanlıları Şehit Fahrizade suikastının cezasını kesinlikle ödeyecek ve İran milleti uygun zamanda onlardan şiddetli intikamını alacak” dedi.

Tümgeneral Selami, nükleer bilim insanı şehit Fahrizade’nin bugün evine giderek ailesiyle görüşmesinde “Vahşi teröristlerin cinayeti, şehit doktor Fahrizade’yi daha da onurlandırdı. Bu şehidimiz de, Amerikalılardan intikamını alan Kudüs gücü komutanı şehit Kasım Süleymani gibi, her zaman düşmanların hedefindeydi” dedi.

Tümgeneral Selami, ”Büyük Şeytan Amerika ve siyonist İsrail rejimi tarafından bu milletin evlatlarının terör yoluyla mazlum bir şekilde şehit edilmelerinin büyük bir iftihar olduğunu belirterek, bunların aynı zamanda İslami İran’ın da büyük iftiharları olduğunu, kuşkusuz, özellikle de Şehit Fahrizade olmak üzere şehitlerin şanlı yolununu eskisinden daha parlak bir şekilde sürdürüleceğini’ söyledi.

Tümgeneral Selami, işgalci Siyonist rejimin bu korkakça eylemlerle kendisini çöküşü ve devrilişine daha da yaklaştırdığını ve bu canilerin döktükleri kanlarda boğulacaklarını belirterek, ”Siyonist rejim ve yandaşları bu barbarca suçların bedelini kesinlikle ödeyecek ve büyük İran milleti zamanı geldiğinde onlardan şiddetli intikamını alacak.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu