GenelSuriye Dostları

Tunuslu heyet Suriye ve halkıyla dayanışmak için ülkeyi ziyaret ediyor

Suriye Enformasyon Bakanı Adnan Mahmut Tunuslu İttihatçı Demokrat Birliği Partisinden parti genel sekreteri Ahmet el-Eynobli başkanlığında bir heyetle bir araya geldi.

Görüşmede Bakan Mahmut; ABD ve batının bölgeyi hedef alan planlarını ifşa etme ve gerçekleri ortaya çıkarmada tüm Arap ulusu düzeyinde siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşlarındaki tüm elit düşünür, aydın ve analistlerin çabalarını birleştirme ve pekiştirme gereğine dikkat çekti.

Dış ajandalarla bağlantıları olan fırsatçılar tarafından çarpıtmalara ve değerlerin kaybına maruz kalan Arap vizyonunun yeniden yapılandırılması ve onarılmasında elit Arap düşünürler arasında çabaları birleştirmenin gereğine vurgu yapan Mahmut; Suriye’nin maruz kaldığı medya savaşının boyutlarına ışık tuttu.

Diğer yandan SANA’ya açıklamalarda bulunan Tunuslu parti heyeti üyeleri; tüm Arap milletine niyabetten Suriye ve halkıyla dayanışmak için Suriye’ye geldiklerini ifade ettiler.

Suriye ve kahraman ordusunun asalet ve onurla dolu tarihlerine işaret eden Tunuslu heyet üyeleri; halkının bilinci ve yönetiminin bilgeli politikasıyla Suriye’nin krizi daha güçlü atlatacağına inandıklarını ifade ettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı