GenelSuriye Dostları

Fethi Hammad: Önümüzdeki savaşlar çok daha çetin olacaktır

Filistin İçişleri ve Ulusal Güvenlik Bakanı Fethi Hammad, bakanlığına bağlı birimlerin polisi, iç güvenliği, korumaları, sivil savunması ve sağlık hizmetleriyle bir bütün olduğunu söyledi.

Hammad, Filistin İçişleri Bakanlığı’nın bakanlık ekipleri, güvenlik birimleri komutanları ve bakanlık mensubu şehit ve gazilerin aileleri onuruna bugün (5 Aralık Çarşamba) düzenlediği törende konuştu. Hammad, İçişleri Bakanlığı mensuplarının kahraman olduklarını ve bombardıman altında dahi resmi elbiseleriyle görev yaptıklarını belirtti.

Siyonist işgal ordusunun saldırılarından sonra edindikleri tüm tecrübeleri ve çıkardıkları dersleri olumsuzlukları ve eksiklikleri gidermek için uyguladıklarını bildiren Hammad, Filistin iç güvenlik biriminin saldırılar sırasında benzeri görülmemiş bir kahramanlık örneği sergilediğini ifade etti.

Hammad, Siyonist analistlerin Filistin güvenlik sistemini çökertmekte aciz kalmalarının nedenini anlamaya çalıştıklarını söyledi.

Özgürlük Savaşı’nın Filistin halkı tarafından tamamen benimsendiğine işaret eden Hammad, düşmanı psikolojik ve askeri açıdan yenme yönünde önemli bir adım attıklarını belirtti.

Hammad, gelecek savaşların çok daha çetin olacağına dikkat çekerek, Filistin’i tümüyle özgürlüğüne kavuşturuncaya kadar mücadele etmeye devam etmekte kararlı olduklarını bildirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı