FotoğraflarGenelÖne Çıkanlar

Foto – Beşşar Esad Adra’da terör mağdurlarını ziyaret etti

Suriye Cumhurbaşkanı Beşşar el Esad bu sabah Şam Kırsalı Adra Kentinde terör eylemleri neticesinde tehcir edilen vatandaşların ikamet ettikleri Dveyr Merkezini ziyaret ederek, teröristlerin kente girip insanlık dışı vahşetlerde bulunmaları ardından evlerini terk eden vatandaşların durumlarını inceledi.

Merkezin bölümlerini dolaşarak orada bulunan vatandaşlarla sohbet eden ve sorunlarını dinleyen el Esad; ihtiyaçlarını dinledikten sonra yaşanan koşullara rağmen devletin terör mağdurlarının temel ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğini belirtti. El Esad sadece Adra’da değil Suriyenin tümünde tüm terör mağdurlarının evlerine dönünceye dek tüm temel gereksinimlerinin karşılanacağını ifade etti.

Ziyaretinde vatandaşlara seslenen el Esad; alanının küçüklüğüne rağmen Adra Kentinin teröristlerin girmeden önce büyük Suriye’nin küçük bir modeli olduğunu, tüm bölgelerden ve tüm kesimlerden vatandaşları içermesi nedeniyle hedef alındığını belirtti.

Ordu ve silahlı kuvvetlerimizin yurdun her karış toprağına güvenlik ve istikrarı geri getirmekle birlikte tehcir edilen yada kaçırılan her vatandaşın sağ salim evine dönmesi amacıyla büyük fedakarlıklarda bulunduğunu ve çok sayıda şehit verdiğini belirten el Esad; ordunun vatandaşların desteği ile teröre karşı savaşını sürdüreceğinin altını çizdi.

Cumhurbaşkanı el Esad kayıp vatandaşlar konusunda ise devletin bu davada hiçbir çabayı esirgemediğini belirtirken kayıp, yaralı, kaçırılmış yada şehit olsun Suriyeli her vatandaşın devletin ilgi alanında olduğunun altını çizdi.
esad_ziyaret (1)

esad_ziyaret (2)

esad_ziyaret (3)

esad_ziyaret (4)

esad_ziyaret (5)

esad_ziyaret (6)

esad_ziyaret (7)

esad_ziyaret (8)

esad_ziyaret (9)

esad_ziyaret (10)

esad_ziyaret (11)

esad_ziyaret (12)

esad_ziyaret (13)

esad_ziyaret (14)

El Esad Suriye halkının aktif ve azimli bir halk olduğunu ifade ederek, birliği ve beraberliği ile teröristlerin sabote ettikleri her şeyi yeniden yapılandırma gücüne sahip olduğunu vurguladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı