Destek GösterileriFotoğraflarFotoğraflı Destek GösterileriGenel

Foto – Suriye’de Haseke ilinde halk yönetime destek gösterisi yaptı

Suriye’de Haseke ilinin muhtelif kesimlerinden kalabalık halk kitleleri bugün bağımsız ulusal karar ve kapsamlı reform programına desteklerini ifade etmek için Haseke Kentinin Başkan Meydanında toplandılar.

Ellerinde Suriye bayrakları ve Cumhurbaşkanı Beşşar el-Esad’ın fotoğraflarını taşıyan kalabalık halk kitleleri; vatanı savunmak için her türlü fedakarlığa hazır olduklarını belirttiler.

Meydanı inleten ulusal sloganlarıyla seslerini dünyaya duyurmaya çalışan kitleler; Suriye’nin tüm komplo ve entrikalara rağmen güçlü bir kale olarak kalacağını ifade ederek, vatan ve liderine sevgilerini haykırdılar.

Halk kitleleri ordu ve silahlı kuvvetlere mutlak desteklerinin altını çizerek, vatan ve vatandaşı vahşi eylemleriyle hedef alan silahlı terör gruplarının hakkettikleri cezaları almaları taleplerinde bulundular.

Suriye’yi devlet ve halk olarak hedef alan planların artık kimseden saklı olmadığını ve halkın tamamen bunun bilincinde olduğunun altını çizen kitleler; dezenformasyon hamlesi ve provokatör medyanın insanlık dışı amaçlarında başarılı olamayacağını belirtti.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı