Destek GösterileriFotoğraflarFotoğraflı Destek GösterileriGenel

Foto – Suriye’de Suriye ordusuna ve Beşşar Esad’ destek gösterileri hız kesmeden devam ediyor

Terör ablukası altında aç kalsalar da terör saldırılarında en yakınlarını ve evlatlarını kaybetseler de halk kitleleri vatanlarına duydukları vefa ve bağlılıktan vazgeçmiyorlar. Birçok ilde bugün de sokakları dolduran kitleler terörle mücadelede fedakârlıklarını esirgemeyen Suriye ordusunu desteklediklerini ifade ettiler.

Şam’da el Cubba Meydanı, Banyas Kentinde Korniş Bölgesi, Homs Kırsalında Karabis Semti ve Lazkiye’nin Kırdaha bölgesinde toplanan binlerce vatandaş terörle mücadelede Suriye ordusunun yanında olmaya devam edeceklerini haykırdılar.

Binlerce yıldır uygarlıkları, hoşgörüsü ve kültürel zenginliği ile ün salmış vatan topraklarında tekfirci terör grupları ve düşüncelerine asla yer olmadığını ifade eden kitleler; silahlı terör gruplarının vatan topraklarına yerleşmesine izin vermeyeceklerini gerekirse bu uğurda her şeylerini feda etmeye hazır olduklarını belirttiler.

Ellerinde dalgalandırdıkları vatan bayraklarıyla alanları renklendiren kitleler Suriye toprakları, halkı, yönetimi ve ordusunun bir bütün olduğunu ve hiçbir gücün bu bütünü parçalayamayacağını haykırdılar.
bessara_destek (3)

bessara_destek (4)

bessara_destek (5)

bessara_destek (6)

bessara_destek (7)

bessara_destek (1)

bessara_destek (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı