FotoğraflarFotoğraflı Cinayet ve KatliamlarGenelÖne Çıkanlar

Foto – IŞİD Halep’te 4 kişinin başlarını keserek katletti

Irak – Şam İslam Devleti IŞİD terör örgütü, Halep kırsalında Suriyeli 4 kişiyi Kürdistan İşçi Partisiyle iş birliği yaptıkları gerekçesiyle başlarını bedenlerinden ayırarak doğradılar.

İnsan öldürmenin, insan doğramanın, işkencelerle insanları katletmenin sıradanlaştığı Suriye’de Nusra Cephesi ve Irak – Şam İslam Devleti IŞİD, gün geçmiyor ki masum insanları boğazlamasın. İslam adına, Müslümanlık adına Suriye’de cihat ettikleri iddiasında bulunan bu azgınlar çetesinin Suriye’de yaptıkları en iyi şey Müslüman boğazlamak, Müslüman kesmek, İslam mukaddesatına saldırmak ve rahmet dini olan İslam dinini dünyaya çirkin bir şekilde tanıtmaktır. Suriye’de artık tavuk başı keser gibi insan başı kesmek çok sıradan ve olağan bir durum olmuş durumda.

Suriye’yi kan gölüne çeviren tekfirci gruplardan Irak – Şam İslam Devleti IŞİD, Halep kırsalında Suriyeli 4 kişiyi Kürdistan İşçi Partisiyle işbirliği yaptıkları gerekçesiyle başlarını bedenlerinden ayırarak infaz etti.

Haber kaynaklarına göre Kürdistan İşçi Partisinin, tekfirci teröristlere hiçbir tehditte bulunmamasına rağmen IŞİD’in Suriyeli 4 kişiyi Kürdistan İşçi Partisiyle işbirliği yaptıkları gerekçesiyle katletme gerekçesinin gerçekleri yansıtmadığını IŞİD’in bu iddiasının yalandan başka bir şey olmadığı yönünde.

Tekfirci katillerden teşkil olan IŞİD, dün Halep’in kuzey kırsalından çekilmeden önce köy ve kasaba meydanlarında bir çok insanı idam ederek geri çekildi.
baskesme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı