Genel

Suriye ordusu kutlama töreninde şehitlerin yolundan ilerleme ahdini yeniledi

Arap ulusunun onuru ve şerefi uğruna kanını döken yiğitleri onlarca kahramanlık destanı yaratan, Suriye Ordu ve Silahlı Kuvvetleri düzenlenen törenle kuruluşunun 67. Yıldönümünü kutladı.

Askeri birlik komutanlarının konuşmalarında vatana ve Vatan Lideri Cumhurbaşkanı Beşşar el-Esad’a bağlı kalarak kendilerine verilen görevleri yerine getirmek üzere her an hazır olmayı ahdettikleri törende vatanda güvenlik ve istikrarın yeniden sağlanması için şehitlerin yolunda ilerleme ve vatanın her karış toprağını terörden ve işbirlikçilerinden temizleme ahdi yankılandı.

Konuşmalarında Suriye ordusunun geçmişte olduğu gibi gelecekte de vatanın onurunu temsil etmeye devam edeceğini vurgulayan ordu komutanları; zaferler yaratmaya odaklanan iradesiyle Kahraman Suriye Ordusunun bütün komplolardan daha güçlü olduğunu belirttiler.

Vatan toprakları üzerinde yaşayan bütün vatandaşların yardım nidalarına karşılık vermek ve onlara güvenli bir yaşam sağlamak için her an teyakkuz içinde olacaklarını vurgulayan komutanlar; Suriye Ordusunun her daim surlarında, sömürgeci ve kimi bölge ülkelerinin hazırladığı bütün fitne ve parçalama projelerini yerle bir edecek sağlam bir kaya gibi dimdik ayakta duracağını beyan ettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu